Tillitsvalgte

Her finner du en oversikt over tillitsvalgte ved Akershus universitetssykehus.

​Norsk sykepleierforbund

Kai Øivind Brenden
Epost: kai.oivind.brenden@ahus.no

Den norske legeforening

Ståle Clementsen
Epost: Stale.Clementsen@ahus.no

Delta

Willy Coldevin Hellem
Epost: willy.hellem@ahus.no

Akademikerforbundet

Trine Dreyer
Epost: trinedreyer53@gmail.com
Telefon: 976 38 487

Teknisk-naturvitenskapelig forening

Anders Trollerud
Epost: Anders.Trollerud@ahus.no

Norsk psykologforening

Iselin Sætre
Epost: Iselin.Saetre@ahus.no

Norsk radiografforbund

Thomas Gulbrandsen
Epost: Thomas.Gulbrandsen@ahus.no

Norsk forskerforbund

Anne Kristine Brynildsen
Anne.Kristine.Brynildsen@ahus.no

Fellesorganisasjonen

Erik Krohn-Dale Rosvoldaunet
Epost: Erik.Krohn-Dale.Rosvoldaunet@ahus.no

Fagforbundet

Cathrine Strand Aaland
Epost: Cathrine.Strand.Aaland@ahus.no

Norsk ergoterapeutforbund

Siv Helene Sommerfelt

Den norske kirkes presteforening

Erik Mathisen
Epost: erik.mathisen@ahus.no
Telefon: 970 95 47

Den norske jordmorforening

Maria Christine Joynt
Epost: Maria.Christine.Joynt@ahus.no

Norges ingeniør- og teknologiorganisasjon

Elisabeth Lysaker
Epost: Elisabeth.Lysaker@ahus.no

Det norske maskinistforbund

Jan Erik Rønning
Epost: Jan.Erik.Ronning@ahus.no

Utdanningsforbundet

Vidar Bye Gulbrandsen
Epost: vidarbyegulbrandsen@gmail.com

Samfunnsøkonomene

Kjell Søderholm

Samfunnsviterne

Samia Adeel
Epost: Samia.Shaheen@ahus.no

Juristforbundet

Britt Junge
Epost: Britt.Junge@ahus.no

Naturviterne

Silje Bøen Torsetnes
Epost: Silje.Boen.Torsetnes@ahus.no

Fant du det du lette etter?

Vi trenger din hjelp for å forbedre sidene våre. Tilbakemeldingen din vil bli lest og håndtert, men vi kan dessverre ikke besvare den. Husk å ikke sende personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.