Tillitsvalgte

Her finner du en oversikt over tillitsvalgte ved Akershus universitetssykehus.

​Norsk sykepleierforbund

Kai Øivind Brenden
kai.oyvind.brenden@ahus.no

Den norske legeforening

Aage Huseby
Aage.Karsten.Huseby@ahus.no
Tlf: 67 96 45 39

Delta

Therese Schrøder

Akademikerforbundet

Kirsti Paulsen
Kirsti.Paulsen@ahus.no
Tlf: 959 07 912

Teknisk-naturvitenskapelig forening

Barbro Salte
Barbro.Salte@ahus.no
Tlf: 918 69 279

Norsk psykologforening

Finn Olav Voie
FIVO@ahus.no 

Norsk radiografforbund

Lajla K. Mosserud
Lajla.Kristine.Mosserud@ahus.no
Tlf: 976 51 802

Norsk forskerforbund

Brita Haugum
Brita.Haugum@ahus.no
Tlf: 997 39 669

Fellesorganisasjonen

Oddveig Helen Olsen
oddveig.olsen@ahus.no
Tlf.: 63 84 31 30

Fagforbundet

Elna Knutsen
Elna.Knutsen@ahus.no
Tlf: 922 58 767

Norsk ergoterapeutforbund

Britt Enger
BRIE@ahus.no
Tlf: 975 38 414

Den norske kirkes presteforening

Erik Mathisen
erik.mathisen@ahus.no
Tlf: 970 95 47

Den norske jordmorforening

Nina Steffensen

Norges ingeniør- og teknologiorganisasjon

Monica Nyheim
Monica.Nyheim@ahus.no
Tlf: 900 47 676

Det norske maskinistforbund

Tommy Eriksson
Tlf: 948 58 519
Tommy.Eriksson@ahus.no

Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.